Konferencia MEFANET 2010

4. konferencia lekárskych fakúlt ČR a SR s medzinárodnou účasťou na tému e-learning a zdravotnícka informatika vo výučbe lekárskych odborov.
Brno, 24.-25. novembra 2010, Hotel Voroněž I.

Hlavné témy konferencie MEFANET 2010:

• Informačné a komunikačné technológie a ich aplikácie vo výučbe lekárskych odborov:
    • telemedicína,
    • webové obrazové archívy,
    • výučbové portály,
    • multimediálne učebné pomôcky.
  • Elektronická podpora výučby v bakalárskych a magisterských študijných programoch na lekárskych fakultách.
  • Informačné a komunikačné technológie v celoživotnom vzdelávaní lekárov a zdravotníckych pracovníkov.
  • Skúsenosti pedagógov a študentov s využitím informačných technológií vo výučbe lekárskych odborov:
    • hodnotenie kvality obsahu elektronických informačných zdrojov,
    • podpora výučby zahraničných študentov.
  • Metodika pre efektívnu tvorbu elektronických učebných pomôcok.
  • Legislatívna problematika, autorské práva.
  • Multimediálne učebné pomôcky pre výučbu lekárskych odborov:
    • eLearning v morfologických odboroch medicíny.
pdf MEFANET 2010 Stiahnuť - MEFANET 2010Otvoriť v novom okne - MEFANET 2010 8.11.2010 1.78 MB ktokoľvek
Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html Konferencia MEFANET 2010 Prejsť - Konferencia MEFANET 2010Otvoriť v novom okne - Konferencia MEFANET 2010 24.7.2012 ktokoľvek
Odbor:

autor: Michal Trnka | pracovisko: Ústav lekárskej fyziky, biofyziky, informatiky a telemedicíny | publikované: 8.11.2010 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Trnka Michal: Konferencia MEFANET 2010. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 8.11.2010, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-01-17] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=95>. ISSN 1337-9577.