Princípy telemedicíny

Obsahuje stručný prehľad telemedicíny. Vhodné pre všetky stupne štúdia a všetky ročníky.

pdf Princípy Telemedicíny Stiahnuť - Princípy TelemedicínyOtvoriť v novom okne - Princípy Telemedicíny 15.10.2010 1.04 MB ktokoľvek

Predmety/kurzy

Kľúčové slová: Telemedicína

autor: Katarína Kozlíková | pracovisko: Ústav lekárskej fyziky, biofyziky, informatiky a telemedicíny | publikované: 15.10.2010 | posledné úpravy: 19.9.2016
citácia: Kozlíková Katarína: Princípy telemedicíny. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 15.10.2010, posledná aktualizácia 19.9.2016 [cit. 2019-08-20] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=81>. ISSN 1337-9577.