Demonštrácia základných reflexných zmien dýchania na anestezovanom zvierati.

Starší film vlastnej výroby demonštrujúci reguláciu a vybrané reflexné odpovede dýchacieho systému na anestezovanom zvierati. Film zobrazuje aj chirurgickú prípravu na experiment.

flv Regulácia dýchania Prehrať - Regulácia dýchaniaPrehrať v novom okne - Regulácia dýchania 1.3.2009 23.67 MB užívateľ na prislušnej univerzite

autor: Oľga Slezáková, Daniela Ostatníková a kol. | pracovisko: Fyziologický ústav | publikované: 24.2.2009 | posledné úpravy: 1.3.2009
citácia: Slezáková Oľga, Daniela Ostatníková a kol.: Demonštrácia základných reflexných zmien dýchania na anestezovanom zvierati.. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 24.2.2009, posledná aktualizácia 1.3.2009 [cit. 2019-11-22] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=8>. ISSN 1337-9577.