Princípy molekulárnej endokrinológie

Princípy medzibunkovej komunikácie, delenie hormónov podľa biochemickej štruktúry, mechanizmus účinku a štrukúra hormonálnych receptorov. Spätná väzba, biorytmy.

pdf Princípy molekulárnej endokrinológie Stiahnuť - Princípy molekulárnej endokrinológieOtvoriť v novom okne - Princípy molekulárnej endokrinológie 14.10.2010 1.13 MB ktokoľvek

autor: Peter Celec | pracovisko: Fyziologický ústav | publikované: 14.10.2010 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Celec Peter: Princípy molekulárnej endokrinológie. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 14.10.2010, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-09-15] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=79>. ISSN 1337-9577.