Oxidačný a karbonylový stres

Definícia oxidačného a karbonylového stresu, ich molekulárna podstata, úloha oxidačného stresu v patogenéze niektorých ochorení.

pdf Oxidačný a karbonylový stres Stiahnuť - Oxidačný a karbonylový stresOtvoriť v novom okne - Oxidačný a karbonylový stres 22.9.2010 754.67 KB ktokoľvek

autor: Peter Celec | pracovisko: Ústav patologickej fyziológie | publikované: 22.9.2010 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Celec Peter: Oxidačný a karbonylový stres. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 22.9.2010, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-09-15] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=62>. ISSN 1337-9577.