PLEXUS SACRALIS

Prezentácia k rovnomennej prednáške popisujúcej priebeh a inervačné oblasti vetiev krížovej splete (plexus sacralis), vrátane ich vulnerabilných miest a úžinových syndrómov. Je určená pre študentov lekárskej fakulty hlavne smeru všeobecné lekárstvo (ale aj pre záujemcov iných smerov).

ppt PLEXUS SACRALIS Stiahnuť - PLEXUS SACRALISOtvoriť v novom okne - PLEXUS SACRALIS 18.1.2010 12.82 MB užívateľ na príslušnej fakulte

Predmety/kurzy

Kľúčové slová: plexus sacralis, plexus sacralis

Odbor:

autor: Zora Haviarová | publikované: 18.1.2010 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Haviarová Zora: PLEXUS SACRALIS. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 18.1.2010, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-03-25] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=53>. ISSN 1337-9577.