PLEXUS LUMBALIS

Prezentácia k rovnomennej prednáške popisujúcej priebeh a inervačné oblasti vetiev driekovej splete (plexus lumbalis), vrátane ich vulnerabilných miest a úžinových syndrómov. Je určená pre študentov lekárskej fakulty hlavne smeru všeobecné lekárstvo (ale aj záujemcov iných smerov).

ppt PLEXUS LUMBALIS. Stiahnuť - PLEXUS LUMBALIS.Otvoriť v novom okne - PLEXUS LUMBALIS. 18.1.2010 9.52 MB užívateľ na príslušnej fakulte

Predmety/kurzy

Kľúčové slová: plexus lumbalis, plexus lumbalis

Odbor:

autor: Zora Haviarová | publikované: 18.1.2010 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Haviarová Zora: PLEXUS LUMBALIS. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 18.1.2010, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-10-14] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=52>. ISSN 1337-9577.