Zmyslové orgány

Prezentácia k rovnomennej prednáške popisujúcej základy anatómie piatich ľudských zmyslových orgánov. Je určená pre študentov lekárskej fakulty hlavne zubárskeho smeru.

ppt Zmyslové orgány. Stiahnuť - Zmyslové orgány.Otvoriť v novom okne - Zmyslové orgány. 18.1.2010 19.61 MB užívateľ na príslušnej fakulte

Predmety/kurzy

Kľúčové slová: čuch, chuť, sluch, zrak, hmat, čuch, chuť, sluch, zrak, hmat

Odbor:

autor: Zora Haviarová | publikované: 18.1.2010 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Haviarová Zora: Zmyslové orgány. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 18.1.2010, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-03-25] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=51>. ISSN 1337-9577.