Vnútorné ženské pohlavné orgány

Prezentácia k rovnomennej prednáške uvádza základný anatomický opis vnútorných ženských pohlavných orgánov. Je určená pre študentov lekárskej fakulty smerov všeobecné lekírstvo a zubné lekárstvo.

ppt Vnútorné ženské pohlavné orgány. Stiahnuť - Vnútorné ženské pohlavné orgány.Otvoriť v novom okne - Vnútorné ženské pohlavné orgány. 18.1.2010 36.53 MB užívateľ na príslušnej fakulte

Predmety/kurzy

Kľúčové slová: organa genitalia feminina interna, organa genitalia feminina interna

Odbor:

autor: Zora Haviarová | publikované: 18.1.2010 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Haviarová Zora: Vnútorné ženské pohlavné orgány. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 18.1.2010, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-03-25] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=48>. ISSN 1337-9577.