Vnútorné mužské pohlavné orgány

Prezentácia k rovnomennej prednáške  uvádza základný anatomický popis vnútorných mužských pohlavných orgánov. Je určená pre poslucháčov lekárskej fakulty smerov všeobecné lekárstvo a zubné lekárstvo.

ppt Vnútorné mužské pohlavné orgány. Stiahnuť - Vnútorné mužské pohlavné orgány.Otvoriť v novom okne - Vnútorné mužské pohlavné orgány. 18.1.2010 7.67 MB užívateľ na príslušnej fakulte

Predmety/kurzy

Kľúčové slová: organa genitalia masculina interna, organa genitalia masculina interna

Odbor:

autor: Zora Haviarová | publikované: 18.1.2010 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Haviarová Zora: Vnútorné mužské pohlavné orgány. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 18.1.2010, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-09-15] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=47>. ISSN 1337-9577.