Konferencia MEFANET 2021

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že konferencia MEFANET 2021 sa tento rok uskutoční v dňoch 23. - 24. novembra 2021 v Brne. Organizačný výbor konferencie opäť pripravuje program, v rámci ktorého bude napríklad možné navštíviť Simulačné centrum Masarykovej univerzity, zúčastniť sa interaktívnych workshopov, vypočuť si pozvané prednášky, napr. od prof. Tonara na tému "Ten Evidence-Based Recommendations for Academic Educators" a pod.

 Využite príležitosť stretnúť sa pedagógmi a študentmi všetkých lekárskych a zdravotníckych fakúlt v Čechách a na Slovensku spolu s odborníkmi v oblastiach elektronickej podpory výučby a nájdite tu zaujímavé novinky a inšpiráciu k Vašim pedagogickým i výskumným aktivitám. Rovnako sa môžete s účastníkmi konferencie podeliť o Vaše skúsenosti s realizáciou výučby, využívaním moderných metód, nástrojov a prístupov, hodnotením vedomostí študentov alebo prekonávaním bariér a problémov, ktorým ste čelili pri dištančnom vzdelávaní počas pandémie.

Ďalšie informácie o konferencii získate na webovej stránke http://www.mefanet.cz/konference aj v priloženom oznámení. On-line registrácia je dostupná na stránke https://www.mefanet.cz/index.php?pg=account--login. V prípade aktívnej účasti môžu autori zaregistrovať krátky abstrakt do 7. novembra 2021.

 

Príloha   Dátum Veľkosť Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
 Konferencia MEFANET 2021 2.11.2021 287.33 KB ktokoľvek
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
 Konferencia MEFANET 2021 2.11.2021 ktokoľvek

Súvisiace články: