Autorská zmluva (licencia autorstva)

Autorská zmluva (licencia autorstva) pre autorov. Každý autor, ktorý chce zverejniť svoje dielo na portáli MEFANET musí podísať licenčnú zmluvu o použití autorského diela medzi ním a Lekárskou fakultou Univerzity Komenského v Bratislave.

Kľúčové slová: legislatíva

Odbor:

autor: Michal Trnka | pracovisko: Ústav lekárskej fyziky, biofyziky, informatiky a telemedicíny | publikované: 26.8.2009 | posledné úpravy: 11.4.2014
citácia: Trnka Michal: Autorská zmluva (licencia autorstva). Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 26.8.2009, posledná aktualizácia 11.4.2014 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=41>. ISSN 1337-9577.