MEFANET-report 2

Publikácia MEFANET-report 2 s titulom "Information technology and e-learning in medical education" je súborom prác autorov z lekárskych fakúlt v ČR a SR venujúcim sa problematike využívania moderných informačných a komunikačných technológií vo vzdelávaní. Jedným z cieľov publikácie je aj prezentácia projektu MEFANET a činností autorov a ich kolektívov na medzinárodnej úrovni.

pdf MEFANET-report 02 Stiahnuť - MEFANET-report 02Otvoriť v novom okne - MEFANET-report 02 12.8.2009 3.99 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: MEFANET

Odbor:

autor: Michal Trnka | pracovisko: Ústav lekárskej fyziky, biofyziky, informatiky a telemedicíny | publikované: 20.8.2009 | posledné úpravy: 20.8.2009
citácia: Trnka Michal: MEFANET-report 2. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 20.8.2009, posledná aktualizácia 20.8.2009 [cit. 2019-09-21] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=39>. ISSN 1337-9577.