MEFANETin 5

Nové číslo e-bulletinu MEFANETin, prvé v tomto roku. V tomto čísle sa s Vami autori podelia o radosť nad sľubným vývojom projektu MEFANET. Najdôležitejšou správou je bezpochyby to, že v ČR bol schválený centralizovaný rozvojový projekt českých lekárskych fakúlt s názvom " Budovanie vzdelávacej siete lekárskych fakúlt ČR pre tvorbu a zdielanie výučbových materiálov na spoločnej platforme".

Obsah čísla:

• Tlačová správa z konferencie MEFANET 2008
  • Ohlasy projektu MEFANET v českých médiách
  • Interview: spomienky starého zbrojnoša (dr. Kofránek)
  • Kalendár akcií a dôležitých termínov
pdf MEFANETin 05 - Február 2009 Stiahnuť - MEFANETin 05 - Február 2009Otvoriť v novom okne - MEFANETin 05 - Február 2009 12.8.2009 2.84 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: MEFANET, MEFANETin

Odbor:

autor: Michal Trnka | pracovisko: Ústav lekárskej fyziky, biofyziky, informatiky a telemedicíny | publikované: 12.8.2009 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Trnka Michal: MEFANETin 5. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 12.8.2009, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-09-21] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=33>. ISSN 1337-9577.