Polysacharidy

Prednáška z polysacharidov je pokračovaním prednášky o monosacharidoch a disacharidoch a je určená pre študentov medicíny, všeobecného lekárstva. Predstavuje študentom homopolysacharidy a heteropolysacharidy, ich štruktúru a biologickú funkciu v organizme.

pdf Polysacharidy Stiahnuť - PolysacharidyOtvoriť v novom okne - Polysacharidy 6.5.2009 2.11 MB užívateľ na príslušnej fakulte

autor: Zdeňka Ďuračková | pracovisko: Ústav lekárskej chémie, biochémie a klinickej chémie | publikované: 6.5.2009 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Ďuračková Zdeňka: Polysacharidy. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 6.5.2009, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-09-21] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=27>. ISSN 1337-9577.