Vedecká online komunikácia

Vedecká online komunikácia ponúka možnosť výmeny a prezentovania vedeckých poznatkov medzi vedeckými komunitami.

pps Vedecká online komunikácia Stiahnuť - Vedecká online komunikáciaOtvoriť v novom okne - Vedecká online komunikácia 16.12.2015 2.45 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: Vedecká komunikácia, Online komunikácia

autor: Miriam Pekníková | pracovisko: Akademická knižnica LFUK | publikované: 4.12.2014 | posledné úpravy: 4.12.2014
citácia: Pekníková Miriam: Vedecká online komunikácia. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 4.12.2014, posledná aktualizácia 4.12.2014 [cit. 2019-09-16] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=260>. ISSN 1337-9577.