Ako sa prihlasovať na portál MEFANET - Bratislava

Návod ako sa prihlasovať na portál LFUK Bratislava
Tento manuál slúži užívateľom ako pomôcka pri prihlasovaní sa na portál LFUK Bratislava.

Prihlasovať sa na portál MEFANET – Bratislava, budete potrebovať:
1. ak budete chcieť vložiť nejaký článok,
2. ak si budete chcieť pozrieť alebo stiahnuť nejaký súbor, ktorý má prístupové práva pre Univerzitu Komenského alebo Lekársku fakultu UK v Bratislave.

pdf Prihlasovanie - MEFANET Stiahnuť - Prihlasovanie - MEFANETOtvoriť v novom okne - Prihlasovanie - MEFANET 2.3.2009 601.29 KB ktokoľvek

Kľúčové slová: Prihlasovanie sa na portál

autor: Michal Trnka | publikované: 9.3.2009 | posledné úpravy: 11.4.2014
citácia: Trnka Michal: Ako sa prihlasovať na portál MEFANET - Bratislava. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 9.3.2009, posledná aktualizácia 11.4.2014 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=24>. ISSN 1337-9577.