Aktívne elektrické biosignály III.

Prednáška sa zaoberá aktívnymi elektrickými biosignálmi vznikajúcimi elektrickou činnosťou kostrového svalstva, mozgu, žalúdka a očí a možnosťami ich registrácie a analýzy. Vhodné pre všetky študijné odbory.

pdf Aktívne elektrické biosignály Stiahnuť - Aktívne elektrické biosignályOtvoriť v novom okne - Aktívne elektrické biosignály 10.10.2013 1.01 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: Biosignál

Odbor:

autor: Katarína Kozlíková | pracovisko: Ústav lekárskej fyziky, biofyziky, informatiky a telemedicíny | publikované: 10.10.2013 | posledné úpravy: 19.9.2016
citácia: Kozlíková Katarína: Aktívne elektrické biosignály III.. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 10.10.2013, posledná aktualizácia 19.9.2016 [cit. 2019-03-19] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=238>. ISSN 1337-9577.