Lekárska štatistika 2 - Výberové charakteristiky

Cieľom tejto prednášky je oboznámiť študentov s výberovými charakteristikami, ktoré sa najčastejšie používajú pri hodnotení medicínskych experimentov a vyskytujú sa v medicínskej vedeckej a odbornej literatúre. Vhodné pre všetky študijné odbory a všetky ročníky.

pdf Lekárska štatistika 2 Stiahnuť - Lekárska štatistika 2Otvoriť v novom okne - Lekárska štatistika 2 3.10.2013 651.91 KB ktokoľvek

Kľúčové slová: Výberové charakteristiky

Súvisiace články:

autor: Katarína Kozlíková | pracovisko: Ústav lekárskej fyziky, biofyziky, informatiky a telemedicíny | publikované: 3.10.2013 | posledné úpravy: 19.9.2016
citácia: Kozlíková Katarína: Lekárska štatistika 2 - Výberové charakteristiky. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 3.10.2013, posledná aktualizácia 19.9.2016 [cit. 2018-10-16] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=236>. ISSN 1337-9577.