Scientometria

Scientometria poskytuje základnú charakteristiku o indikátoroch na hodnotenie kvality časopisov, na hodnotenie vedeckej výkonnosti jednotlivca, časopisu a inštitúcie.

ppsx Scientometria Stiahnuť - ScientometriaOtvoriť v novom okne - Scientometria 24.11.2017 4.28 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: Scientometria, Impact Faktor

autor: Miriam Pekníková, Margita Mozoľová | pracovisko: Akademická knižnica LFUK | publikované: 6.3.2013 | posledné úpravy: 24.11.2017
citácia: Pekníková Miriam, Margita Mozoľová: Scientometria. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 6.3.2013, posledná aktualizácia 24.11.2017 [cit. 2019-03-25] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=219>. ISSN 1337-9577.