Evidence Based Medicine (EBM)

Evidence Based Medicine (EBM) – prezentácia obsahuje základné princípy EBM, hierarchickú kategorizáciu dôkazov, informačné zdroje EBM a praktickú ukážku vyhľadávania „dôkazov“ v databáze PubMed.

pps Evidence Based Medicine (EBM) Stiahnuť - Evidence Based Medicine (EBM)Otvoriť v novom okne - Evidence Based Medicine (EBM) 16.12.2015 9.04 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: Evidence Based Medicine (EBM), PubMed

autor: Miriam Pekníková | publikované: 29.5.2012 | posledné úpravy: 30.5.2012
citácia: Pekníková Miriam: Evidence Based Medicine (EBM). Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 29.5.2012, posledná aktualizácia 30.5.2012 [cit. 2019-04-26] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=206>. ISSN 1337-9577.