Open Access

OPEN ACCESS - otvorený prístup k vedeckým informáciám – prehľad iniciatív a foriem otvoreného prístupu.

pps Open Access Stiahnuť - Open AccessOtvoriť v novom okne - Open Access 16.12.2015 1.25 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: open access, DOAJ

autor: Miriam Pekníková, Margita Mozoľová | pracovisko: Akademická knižnica LFUK | publikované: 16.12.2011 | posledné úpravy: 6.3.2013
citácia: Pekníková Miriam, Margita Mozoľová: Open Access. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 16.12.2011, posledná aktualizácia 6.3.2013 [cit. 2019-10-16] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=161>. ISSN 1337-9577.