Metódy stanovenia voľných radikálov a antioxidantov

Klinická biochémia - nové trendy
(Oxidačný stres v patológii niektorých ochorení - ako ho rozpoznať a ako sa proti nemu brániť)

pdf Metódy štúdia oxidačného stresu Stiahnuť - Metódy štúdia oxidačného stresuOtvoriť v novom okne - Metódy štúdia oxidačného stresu 19.5.2011 581.65 KB ktokoľvek

autor: Jana Muchová, Zdeňka Ďuračková | publikované: 11.5.2011 | posledné úpravy: 19.5.2011
citácia: Muchová Jana, Zdeňka Ďuračková: Metódy stanovenia voľných radikálov a antioxidantov. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 11.5.2011, posledná aktualizácia 19.5.2011 [cit. 2019-09-21] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=147>. ISSN 1337-9577.