Klinická biochémia - nové trendy
(Oxidačný stres v patológii niektorých ochorení - ako ho rozpoznať a ako sa proti nemu brániť)

pdf Biomodulačné účinky Polyfenolov Stiahnuť - Biomodulačné účinky PolyfenolovOtvoriť v novom okne - Biomodulačné účinky Polyfenolov 11.5.2011 1.04 MB ktokoľvek

autor: Jana Muchová | pracovisko: Ústav lekárskej chémie, biochémie a klinickej chémie | publikované: 11.5.2011 | posledné úpravy: 11.5.2011
citácia: Muchová Jana: Účasť oxidačného stresu v patológii niektorých ochorení a jeho ovplyvnenie prírodnými polyfenolmi. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 11.5.2011, posledná aktualizácia 11.5.2011 [cit. 2019-09-21] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=146>. ISSN 1337-9577.