Databázy__

Databázy – sprievodca voľne dostupnými biomedicínskymi databázami a licencovanými databázami, ktoré sú dostupné v rámci projektu „Národný informačný systém podpory výskumu a vývoja na Slovensku (NISPEZ)“.

pps Databázy Stiahnuť - DatabázyOtvoriť v novom okne - Databázy 17.10.2019 9.89 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: Databázy, licencované databázy

4-D hodnotenie:

Skriptá a návody
Edukačné weby a atlasy
Digitálne video
Prezentácie a animácie
Obrazový materiál – kazuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Nerecenzované

Základná úroveň
Pokročilá úroveň
Špecializačná úroveň
Komplexná úroveň

Zvoľte prosím dosiahnutú úroveň vzdelania a potom ohodnoťte výučbový materiál predovšetkým z pohľadu vhodnosti materiálu pre samoštúdium.
Študent – študent bakalárskeho alebo magisterského stupňa
Absolvent – absolvent bakalárskeho alebo magisterského stupňa
PhD. absolvent – postgraduálny študent, absolvent PhD. štúdia, odborný asistent, ...

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!
hodnotiť

Tento príspevok nebol skontrolovaný garantom obsahu portálu.

autor: Miriam Pekníková, Margita Mozoľová | pracovisko: Akademická knižnica LFUK | publikované: 7.2.2011 | posledné úpravy: 17.10.2019
citácia: Pekníková Miriam, Margita Mozoľová: Databázy__. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 7.2.2011, posledná aktualizácia 17.10.2019 [cit. 2019-12-10] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=132>. ISSN 1337-9577.