Databázy__

Databázy – sprievodca voľne dostupnými biomedicínskymi databázami a licencovanými databázami, ktoré sú dostupné v rámci projektu „Národný informačný systém podpory výskumu a vývoja na Slovensku (NISPEZ)“.

ppsx Databázy Stiahnuť - DatabázyOtvoriť v novom okne - Databázy 23.11.2017 8.02 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: Databázy, licencované databázy

autor: Miriam Pekníková, Margita Mozoľová | pracovisko: Akademická knižnica LFUK | publikované: 7.2.2011 | posledné úpravy: 23.11.2017
citácia: Pekníková Miriam, Margita Mozoľová: Databázy__. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 7.2.2011, posledná aktualizácia 23.11.2017 [cit. 2018-12-10] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=132>. ISSN 1337-9577.