Elektronické informačné zdroje

Elektronické informačné zdroje – prezentácia venovaná jednotlivým typom EIZ (online katalógy, databázy, internetové portály, digitálne knižnice) a ich hodnoteniu.

pps Elektronické informačné zdroje Stiahnuť - Elektronické informačné zdrojeOtvoriť v novom okne - Elektronické informačné zdroje 16.12.2015 1.56 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: Elektronické informačné zdroje

autor: Miriam Pekníková, Margita Mozoľová | pracovisko: Akademická knižnica LFUK | publikované: 7.2.2011 | posledné úpravy: 17.4.2014
citácia: Pekníková Miriam, Margita Mozoľová: Elektronické informačné zdroje. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 7.2.2011, posledná aktualizácia 17.4.2014 [cit. 2019-05-24] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=131>. ISSN 1337-9577.