Súborné online katalógy

Súborné online katalógy – cielené a správne využívanie knižničných katalógov môže ušetriť veľa času nielen pri vyhľadávaní literatúry.

pps Súborné katalógy Stiahnuť - Súborné katalógyOtvoriť v novom okne - Súborné katalógy 16.12.2015 5.49 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: Súborný online katalóg

autor: Miriam Pekníková, Margita Mozoľová | pracovisko: Akademická knižnica LFUK | publikované: 7.2.2011 | posledné úpravy: 6.3.2013
citácia: Pekníková Miriam, Margita Mozoľová: Súborné online katalógy. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 7.2.2011, posledná aktualizácia 6.3.2013 [cit. 2019-08-20] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=130>. ISSN 1337-9577.