Informácie na internete

Informácie na internete – základné informácie k voľbe najvhodnejších vyhľadávacích nástrojov internetu a optimálnej rešeršnej stratégie.

pps Informácie na internete Stiahnuť - Informácie na interneteOtvoriť v novom okne - Informácie na internete 16.12.2015 777.5 KB ktokoľvek

Kľúčové slová: Informácie na internete

autor: Miriam Pekníková, Margita Mozoľová | pracovisko: Akademická knižnica LFUK | publikované: 7.2.2011 | posledné úpravy: 6.3.2013
citácia: Pekníková Miriam, Margita Mozoľová: Informácie na internete. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 7.2.2011, posledná aktualizácia 6.3.2013 [cit. 2019-08-20] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=129>. ISSN 1337-9577.