Pohlavné hormóny, obličky, srdce

Molekulárna endokrinológia pohlavných hormónov, a hormónov ovplyvňujúcich srdcovú činnosť a obličky.

pdf Pohlavné hormóny, obličky, srdce Stiahnuť - Pohlavné hormóny, obličky, srdceOtvoriť v novom okne - Pohlavné hormóny, obličky, srdce 10.12.2010 940.02 KB ktokoľvek

autor: Peter Celec | pracovisko: Ústav patologickej fyziológie | publikované: 10.12.2010 | posledné úpravy: 19.5.2011
citácia: Celec Peter: Pohlavné hormóny, obličky, srdce. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 10.12.2010, posledná aktualizácia 19.5.2011 [cit. 2019-09-21] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=127>. ISSN 1337-9577.