Diabetes melitus

História a klasifikácia diabetu, základné patofyziologické poznatky o etiopatogenéze diabetu, klinické štúdie, a možnosti prístupu k liečbe diabetu.

pdf Diabetes melitus Stiahnuť - Diabetes melitusOtvoriť v novom okne - Diabetes melitus 23.11.2010 4.42 MB ktokoľvek

autor: Peter Celec | pracovisko: Ústav patologickej fyziológie | publikované: 23.11.2010 | posledné úpravy: 20.5.2011
citácia: Celec Peter: Diabetes melitus. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 23.11.2010, posledná aktualizácia 20.5.2011 [cit. 2019-11-22] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=123>. ISSN 1337-9577.