Pokojový a akčný potenciál

Fyziológia nervovej bunky, synaptický prenos, neurotransmitery, deskripcia pokojového membránového receptora, vznik akčného potenciálu, chronaxia, reobáza a fyziológia periférneho nervového systému.

pdf Pokojový a akčný potenciál Stiahnuť - Pokojový a akčný potenciálOtvoriť v novom okne - Pokojový a akčný potenciál 10.11.2010 2.44 MB registrovaný užívateľ

autor: Daniela Ostatníková | pracovisko: Fyziologický ústav | publikované: 10.11.2010 | posledné úpravy: 20.5.2011
citácia: Ostatníková Daniela: Pokojový a akčný potenciál. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 10.11.2010, posledná aktualizácia 20.5.2011 [cit. 2019-09-21] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=113>. ISSN 1337-9577.