Intrapleurálny tlak

Starší krátky film vlastnej výroby názorne demonštrujúci význam a zmeny intrapleurálneho tlaku počas dýchania.

flv Intrapleurálny tlak Prehrať - Intrapleurálny tlakPrehrať v novom okne - Intrapleurálny tlak 28.2.2009 19.01 MB užívateľ na prislušnej univerzite

autor: Oľga Slezáková, Daniela Ostatníková a kol. | pracovisko: Fyziologický ústav | publikované: 27.2.2009 | posledné úpravy: 24.3.2011
citácia: Slezáková Oľga, Daniela Ostatníková a kol.: Intrapleurálny tlak. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 27.2.2009, posledná aktualizácia 24.3.2011 [cit. 2019-11-22] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=11>. ISSN 1337-9577.