Biomikroskopia oka

Krátky film vlastnej výroby zložený zo sekvencií, ktoré ukazujú zobrazenie oka a jeho častí pomocou očného biomikroskopu (tzv. štrbinovej lampy). Sekvencie sú uvádzané krátkym popisom, pre lepšie pochopenie je však potrebný komentár pedagóga.

flv Biomikroskopia oka Prehrať - Biomikroskopia okaPrehrať v novom okne - Biomikroskopia oka 28.2.2009 21.29 MB užívateľ na prislušnej univerzite

autor: Rastislav Važan, Stanislav Matuška | pracovisko: Fyziologický ústav | publikované: 27.2.2009 | posledné úpravy: 25.5.2011
citácia: Važan Rastislav, Stanislav Matuška: Biomikroskopia oka. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych odborov :: Portál Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave [online] 27.2.2009, posledná aktualizácia 25.5.2011 [cit. 2019-09-21] Dostupný z WWW: <https://portal.fmed.uniba.sk/clanky.php?aid=10>. ISSN 1337-9577.